לוגו שקוף

השירותים שלנו

חיפוים ופיקוח

חיפוי אלוקובונד

חיפוי אלוקובונד

אלוקובונד הינו חיפוי אלומיניום חיצוני אשר עשוי מלוח אלומיניום מרובד, פיתוח טכנולוגי מתקדם. לחיפוי יש יתרונות מרובים שהופכים אותו לחיפוי אופטימלי לכל סוגי המבנים. הוא חומר  אשר מורכב משני משטחי אלומיניום בעובי של 1 מילימטר אשר מאוחדים באמצעות חום גבוה אל ליבת פוליאתילן. תהליך העיבוד בחום של אלוקובונד מאחד את כל חלקיו ליחידה אחת חזקה וגמישה כאחד.

חיפוי HPL

חיפוי HPL

HPL בדרך כלל הלוחות מורכבים משבבי עץ המוספגים בשרף, שמחוממים לטמפרטורה גבוהה תחת לחץ גבוה, מה שבעצם מקנה הגנה פנימית ייחודית ועמידות כלפי חוץ, בתנאי מזג אוויר משתנים.

חיפוי מרפסות

חיפוי מרפסות

חומרים שמשמשים לחיפוי מרפסות כוללים עץ, חומרים מלמין, מתכת, פלדה, פוליקרבונטים (פלסטיקים מחוזקים), זכוכית ועוד. הם יכולים לשמש להרכבת גג, מרפסת סטטית או גם מרפסת נשלפת (מתקפלת). החיפוי מתבצע גם כדי להבטיח את הבטיחות והשימושיות של המרפסת, לשפר את הנראות האסתטית של מבנים  ולמנוע תחזוקה תדירה והשחתה בשל נזקי מזג האוויר.

פייבר צמנט

לוחות פייבר צמנט

חיפוי פייבר צמנט מורכב מלוחות העשויים מתערובת של צמנט, סיבים צלולוזיים וחומרים נוספים, המספקים חיפוי חיצוני עמיד ובעל אחזקה נמוכה לבתים.

קסדה תלת מימד

פיקוח וניהול פרוייקטים

פיקוח וניהול פרוייקטים הם שני תחומים חשובים בתחום ניהול פרוייקטים. הם מתייחסים לתהליכים שמטרתם לשמור על הפרוייקט במסגרת זמנים, תקציב ואיכות סטנדרטית, ולהבטיח שהפרוייקט מתקדם לפי התוכנית המוצעת. 

אימוגי

מצאתם את המבצע הסודי!

אתם זכאים להנחה של 10%  על כל שירותי החיפויים שאנו מציעים ! כדי לממש את ההנחה בעת הקנייה שלחו לנציג שלנו צילום מסך שמצאתם את המבצע ונדאג שתקבלו את ההנחה !

דברו איתנו

דילוג לתוכן